Meld dig ind her

Løbehold

Du tilmelder dig ved at sende en e-mail til indmeldelse@kokkedal-loebeklub.dk med oplysninger om:

 • Dit navn
 • Adresse
 • Telefonnummer
 • E-mail adresse (vigtig da vi kommunikere til klubbens medlemmer via email)
 • Fødselsdato

Forinden kan du aftale med formanden (Helle Armandi, 2361 3652) eller næstformanden (Egon Erlandsen, 4091 7295), at du prøver at være med nogle gange for at finde ud af, om det er noget for dig, inden du betaler kontingent. Du kan også møde op ved Egedalshallen på et af træningstidspunkterne og få en snak med os.

Kom og vær med – vi glæder os til at møde dig og løbe sammen med dig.

Gåhold

Du kan kontakte:
Anita Jensen
Telefon: 4115 1158

og aftale, at du prøver at være med nogle gange for at finde ud af, om det er noget for dig, inden du betaler kontingent. Du kan også møde op ved Egedalshallen på et af træningstidspunkterne og få en snak med os.

Du tilmelder dig ved at sende en e-mail til indmeldelse@kokkedal-loebeklub.dk med oplysninger om:

 • Dit navn
 • Adresse
 • Telefonnummer
 • E-mail adresse (vigtig da vi kommunikere til klubbens medlemmer via email)
 • Fødselsdato

Kom og vær med – vi glæder os til at møde dig og gå sammen med dig.

Cykelhold

Du kan kontakte:
Holdkaptajn Henning Søe-Nielsen
Telefon: 4045 2449

og aftale, at du prøver at være med nogle gange for at finde ud af, om det er noget for dig, inden du betaler kontingent. Du kan også møde op ved Egedalshallen på et af træningstidspunkterne og få en snak med os.

Du tilmelder dig ved at sende en e-mail til indmeldelse@kokkedal-loebeklub.dk med oplysninger om:

 • Dit navn
 • Adresse
 • Telefonnummer
 • E-mail adresse (vigtig da vi kommunikere til klubbens medlemmer via email)
 • Fødselsdato

Kom og vær med – vi glæder os til at møde dig og cykle sammen med dig.